| | |
| isia | 02.06.2009 20:02:52 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rybnik-Chwałowice
Posty: 244 #270717 Od: 2009-2-8
Ilość edycji wpisu: 1 | Hej! Wyobraźcie sobie,że ktoś znowu bezczelnie pokasował wszystkie wiadomości z rocznego maila - ok.130 sztuk i nawet te z kosza!!! Świnie,to mało powiedziane! Zaczęła się sesja i znów nam ktoś wszystkim fajnie życzy...zaczął się syf!!!!  |
| | |
| Gizela | 02.06.2009 20:07:52 |
Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Szczerbice/Rybnik
Posty: 11 #270719 Od: 2009-2-25
| super... wchodzę wydrukować sobie bilans, bo wiedziałam że tam jest a tu d... pięknie ale ma ktoś pozjeżdzane... dzięki wielkie... |
| | |
| IzaZur | 02.06.2009 20:12:11 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska
Posty: 38 #270722 Od: 2009-2-9
| K..e (żeby już nie przekląć inaczej)!!! Myślałam, że na studia decydują się ludzie "w miarę" na poziomie! Komuś chyba mózg odjęło - GDZIE SĄ WSZYSTKIE WIADOMOŚCI ! A żeby cię pogięło, Ty...Ty...  |
| | |
| isia | 02.06.2009 20:15:08 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rybnik-Chwałowice
Posty: 244 #270724 Od: 2009-2-8
| Komuś się chyba fest nudzi!!! A teraz bedzie miał radochę,ze coś się dzieje!!! Brak słów na takie chamstwo... (( |
| | |
| IzaZur | 02.06.2009 20:19:47 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska
Posty: 38 #270726 Od: 2009-2-9
| A może Pani z rachunkowości lub z makro przysłała wyniki i komuś się nie spodobały...Jak w przedszkolu, szkoda nerwów i potem se nie wypij |
| | |
| Kinia | 02.06.2009 20:21:16 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Czuchów :)
Posty: 88 #270729 Od: 2009-2-10
| Masakraaaa kto jest tak ..... żeby kasować wszystkie wiadomosci ;/ |
| | |
| isia | 02.06.2009 20:22:12 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Rybnik-Chwałowice
Posty: 244 #270730 Od: 2009-2-8
| Też tak pomyślałam! Albo komuś było gańba,że dostoł pała....! Ale żeby wszystko usuwać???? Przegięcie total!  |
| | |
| maVic | 02.06.2009 20:59:56 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: jejkowice/Żory
Posty: 317 #270760 Od: 2009-2-7
| no nie za ciekawie... za dlugo byl spokoj... teraz ciekawe tylko czy te wyniki juz byly czy dopiero beda... |
| | |
| Aleksis0000 | 02.06.2009 21:03:22 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Pszów
Posty: 165 #270763 Od: 2009-2-8
| Brakuje mi słów!!! Przemilczę, choć chętnie bym kogoś za to spunktowała Pała to nie jest powód by wszystko kasować. Jest mi żal tej niezrównoważonej osoby. Pozdrawiam was dziewczynki :*
Ps. widzicie potrafię być miła       |
| | |
| Aleksis0000 | 02.06.2009 21:04:14 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Pszów
Posty: 165 #270764 Od: 2009-2-8
| Ciebie Marcinie także pozdrawiam  |
| | |
| maVic | 02.06.2009 21:05:51 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: jejkowice/Żory
Posty: 317 #270767 Od: 2009-2-7
| alez dziekuje juz myslalem ze o mnie juz nikt nie pamieta |
| | |
| koles1989 | 02.06.2009 21:11:01 |


Grupa: Moderator
Lokalizacja: RYDUŁTOWY
Posty: 127 #270769 Od: 2009-2-8
| Ale mam nadzieję że jest tak zrobione że mamy gdzieś kopie tych emaili które przychodzą do nas, coś takiego miało byc zrobione. Szkoda gadac... |
| | |
| maVic | 02.06.2009 21:17:18 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: jejkowice/Żory
Posty: 317 #270771 Od: 2009-2-7
| maili od nas tak a czy wykladowcy tez sa poinformowani o nowym mailu?? nie wydaje mi sie:/ |
| | |
| maVic | 02.06.2009 21:18:47 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: jejkowice/Żory
Posty: 317 #270772 Od: 2009-2-7
| ja mam przekierowanie zrobione na swoja skrzynke i ostatniego maila mam z godz 13.03 mam nadzieje ze nic pozniej nie przyszlo... |
| | |
| Kinia | 02.06.2009 21:28:12 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Czuchów :)
Posty: 88 #270773 Od: 2009-2-10
| Z tego co pamiętam to pani Szudy mówiła, że wyniki powinny być bardziej w śridę, więc jest nadzieja, że nie było ich jeszcze |
| | |
| maVic | 02.06.2009 22:06:10 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: jejkowice/Żory
Posty: 317 #270810 Od: 2009-2-7
| Wyslalem na maila rocznego te wiadomosci co przyszly dzisiaj i wczoraj chyba. jak ktos bedzie potrzebowal cos starszego to dajcie znac to bede kopal u siebie na mailu moze znajde |
| | |
| soltys | 02.06.2009 22:06:12 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Rudy/Rybnik
Posty: 88 #270811 Od: 2009-2-9
| No widze ze komuś znow sie nudziło.. Skorzystam z tej okazji i znów przypomne o mailu pośrednim jakiego utworzyłem... Wszelkie materiały przesyłajcie na finanserybnik@gmail.com wtedy w takich przypadkach bede mógł poprzesyłać potrzebne materiały które zostały skasowane ale to zależy wyłącznie od was czy będziecie z tego korzystać bo jak narazie to marnie z tym.. Pozdrawiam i podziekowania dla osoby której sie nudziło;] |
| | |
| ninka | 02.06.2009 22:14:05 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #270819 Od: 2009-2-15
| ZABIĆ TO MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
| | |
| IzaZur | 03.06.2009 09:28:03 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska
Posty: 38 #270950 Od: 2009-2-9
| Na pocieszenie dodam, że nie tylko my mamy kogoś takiego w grupie. Rozmawiałam dzisiaj rano ze znajomym (też student w starczym wieku - tak,jak ja)i kilka dni temu, takiego sam kawał wywinął im ktoś na mailu rocznym z interii. A więc GŁUPOTA GÓRĄ!!! |
| | |
| IzaZur | 06.06.2009 14:45:26 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Kuźnia Raciborska
Posty: 38 #272784 Od: 2009-2-9
| Jest sobota, godz.14.30 i znowu komuś się nudzi, bo w mailu rocznym pusto...Naprawdę szkoda słów |