Kliknij tutaj

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » >>> INFORMACJE <<< » MAIL ROCZNY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

mail roczny

.....brak wiadomości :(((
  
isia
02.06.2009 20:02:52
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rybnik-Chwałowice

Posty: 244 #270717
Od: 2009-2-8


Ilość edycji wpisu: 1
Hej! Wyobraźcie sobie,że ktoś znowu bezczelnie pokasował wszystkie wiadomości z rocznego maila - ok.130 sztuk i nawet te z kosza!!! Świnie,to mało powiedziane! diabeł Zaczęła się sesja i znów nam ktoś wszystkim fajnie życzy...zaczął się syf!!!! smutny
  
Gizela
02.06.2009 20:07:52
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Szczerbice/Rybnik

Posty: 11 #270719
Od: 2009-2-25
super... wchodzę wydrukować sobie bilans, bo wiedziałam że tam jest a tu d... pięknie ale ma ktoś pozjeżdzane... dzięki wielkie...
  
IzaZur
02.06.2009 20:12:11
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Posty: 38 #270722
Od: 2009-2-9
K..e (żeby już nie przekląć inaczej)!!! Myślałam, że na studia decydują się ludzie "w miarę" na poziomie! Komuś chyba mózg odjęło - GDZIE SĄ WSZYSTKIE WIADOMOŚCI ! A żeby cię pogięło, Ty...Ty... taki dziwny
  
isia
02.06.2009 20:15:08
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rybnik-Chwałowice

Posty: 244 #270724
Od: 2009-2-8
Komuś się chyba fest nudzi!!! A teraz bedzie miał radochę,ze coś się dzieje!!! Brak słów na takie chamstwo... smutny((
  
IzaZur
02.06.2009 20:19:47
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Posty: 38 #270726
Od: 2009-2-9
A może Pani z rachunkowości lub z makro przysłała wyniki i komuś się nie spodobały...Jak w przedszkolu, szkoda nerwów i potem se nie wypijoczko
  
Kinia
02.06.2009 20:21:16
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Czuchów :)

Posty: 88 #270729
Od: 2009-2-10
Masakraaaa kto jest tak ..... żeby kasować wszystkie wiadomosci ;/
  
isia
02.06.2009 20:22:12
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rybnik-Chwałowice

Posty: 244 #270730
Od: 2009-2-8
Też tak pomyślałam! Albo komuś było gańba,że dostoł pała....! Ale żeby wszystko usuwać???? Przegięcie total! zdziwiony
  
maVic
02.06.2009 20:59:56
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: jejkowice/Żory

Posty: 317 #270760
Od: 2009-2-7
no nie za ciekawie... za dlugo byl spokoj... teraz ciekawe tylko czy te wyniki juz byly czy dopiero beda...
  
Aleksis0000
02.06.2009 21:03:22
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Pszów

Posty: 165 #270763
Od: 2009-2-8
Brakuje mi słów!!! Przemilczę, choć chętnie bym kogoś za to spunktowała lol Pała to nie jest powód by wszystko kasować.
Jest mi żal tej niezrównoważonej osoby.
Pozdrawiam was dziewczynkiwesoły :*

Ps. widzicie potrafię być miła lollollollollollol
  
Aleksis0000
02.06.2009 21:04:14
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Pszów

Posty: 165 #270764
Od: 2009-2-8
Ciebie Marcinie także pozdrawiam wesoły
  
maVic
02.06.2009 21:05:51
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: jejkowice/Żory

Posty: 317 #270767
Od: 2009-2-7
alez dziekuje wesoły juz myslalem ze o mnie juz nikt nie pamieta bardzo szczęśliwy
  
koles1989
02.06.2009 21:11:01
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: RYDUŁTOWY

Posty: 127 #270769
Od: 2009-2-8
Ale mam nadzieję że jest tak zrobione że mamy gdzieś kopie tych emaili które przychodzą do nas, coś takiego miało byc zrobione. Szkoda gadac...neutralny
  
maVic
02.06.2009 21:17:18
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: jejkowice/Żory

Posty: 317 #270771
Od: 2009-2-7
maili od nas tak a czy wykladowcy tez sa poinformowani o nowym mailu?? nie wydaje mi sie:/
  
maVic
02.06.2009 21:18:47
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: jejkowice/Żory

Posty: 317 #270772
Od: 2009-2-7
ja mam przekierowanie zrobione na swoja skrzynke i ostatniego maila mam z godz 13.03 mam nadzieje ze nic pozniej nie przyszlo...wesoły
  
Kinia
02.06.2009 21:28:12
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Czuchów :)

Posty: 88 #270773
Od: 2009-2-10
Z tego co pamiętam to pani Szudy mówiła, że wyniki powinny być bardziej w śridę, więc jest nadzieja, że nie było ich jeszcze
  
maVic
02.06.2009 22:06:10
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: jejkowice/Żory

Posty: 317 #270810
Od: 2009-2-7
Wyslalem na maila rocznego te wiadomosci co przyszly dzisiaj i wczoraj chyba. jak ktos bedzie potrzebowal cos starszego to dajcie znac to bede kopal u siebie na mailu moze znajdebardzo szczęśliwy
  
soltys
02.06.2009 22:06:12
poziom 2



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Rudy/Rybnik

Posty: 88 #270811
Od: 2009-2-9
No widze ze komuś znow sie nudziło..
Skorzystam z tej okazji i znów przypomne o mailu pośrednim jakiego utworzyłem...
Wszelkie materiały przesyłajcie na finanserybnik@gmail.com wtedy w takich przypadkach bede mógł poprzesyłać potrzebne materiały które zostały skasowane ale to zależy wyłącznie od was czy będziecie z tego korzystać bo jak narazie to marnie z tym..
Pozdrawiam i podziekowania dla osoby której sie nudziło;]
  
ninka
02.06.2009 22:14:05


Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #270819
Od: 2009-2-15
ZABIĆ TO MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
IzaZur
03.06.2009 09:28:03
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Posty: 38 #270950
Od: 2009-2-9
Na pocieszenie dodam, że nie tylko my mamy kogoś takiego w grupie. Rozmawiałam dzisiaj rano ze znajomym (też student w starczym wieku - tak,jak ja)i kilka dni temu, takiego sam kawał wywinął im ktoś na mailu rocznym z interii. A więc GŁUPOTA GÓRĄ!!!
  
IzaZur
06.06.2009 14:45:26
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Kuźnia Raciborska

Posty: 38 #272784
Od: 2009-2-9
Jest sobota, godz.14.30 i znowu komuś się nudzi, bo w mailu rocznym pusto...Naprawdę szkoda słówtaki dziwny

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 2>>>    strony: [1]2

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » >>> INFORMACJE <<< » MAIL ROCZNY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny