mail roczny
.....brak wiadomości :(((
Hej! Wyobraźcie sobie,że ktoś znowu bezczelnie pokasował wszystkie wiadomości z rocznego maila - ok.130 sztuk i nawet te z kosza!!! Świnie,to mało powiedziane! diabeł Zaczęła się sesja i znów nam ktoś wszystkim fajnie życzy...zaczął się syf!!!! smutny


  PRZEJDŹ NA FORUM