mail roczny
.....brak wiadomości :(((
K..e (żeby już nie przekląć inaczej)!!! Myślałam, że na studia decydują się ludzie "w miarę" na poziomie! Komuś chyba mózg odjęło - GDZIE SĄ WSZYSTKIE WIADOMOŚCI ! A żeby cię pogięło, Ty...Ty...
PRZEJDŹ NA FORUM