mail roczny
.....brak wiadomości :(((
No widze ze komuś znow sie nudziło..
Skorzystam z tej okazji i znów przypomne o mailu pośrednim jakiego utworzyłem...
Wszelkie materiały przesyłajcie na finanserybnik@gmail.com wtedy w takich przypadkach bede mógł poprzesyłać potrzebne materiały które zostały skasowane ale to zależy wyłącznie od was czy będziecie z tego korzystać bo jak narazie to marnie z tym..
Pozdrawiam i podziekowania dla osoby której sie nudziło;]


  PRZEJDŹ NA FORUM