| mail roczny .....brak wiadomości :((( |
| No widze ze komuś znow sie nudziło.. Skorzystam z tej okazji i znów przypomne o mailu pośrednim jakiego utworzyłem... Wszelkie materiały przesyłajcie na finanserybnik@gmail.com wtedy w takich przypadkach bede mógł poprzesyłać potrzebne materiały które zostały skasowane ale to zależy wyłącznie od was czy będziecie z tego korzystać bo jak narazie to marnie z tym.. Pozdrawiam i podziekowania dla osoby której sie nudziło;] |