mail roczny
.....brak wiadomości :(((
A może Pani z rachunkowości lub z makro przysłała wyniki i komuś się nie spodobały...Jak w przedszkolu, szkoda nerwów i potem se nie wypij
PRZEJDŹ NA FORUM