mail roczny
.....brak wiadomości :(((
Ale mam nadzieję że jest tak zrobione że mamy gdzieś kopie tych emaili które przychodzą do nas, coś takiego miało byc zrobione. Szkoda gadac...neutralny


  PRZEJDŹ NA FORUM