| mail roczny .....brak wiadomości :((( |
| Na pocieszenie dodam, że nie tylko my mamy kogoś takiego w grupie. Rozmawiałam dzisiaj rano ze znajomym (też student w starczym wieku - tak,jak ja)i kilka dni temu, takiego sam kawał wywinął im ktoś na mailu rocznym z interii. A więc GŁUPOTA GÓRĄ!!! |