mail roczny
.....brak wiadomości :(((
Na pocieszenie dodam, że nie tylko my mamy kogoś takiego w grupie. Rozmawiałam dzisiaj rano ze znajomym (też student w starczym wieku - tak,jak ja)i kilka dni temu, takiego sam kawał wywinął im ktoś na mailu rocznym z interii. A więc GŁUPOTA GÓRĄ!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM