

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Posty: 190 #263644 Od: 2009-2-8
| hmmm... dostaliśmy część materiałów dot. kolosa 23.03, od p.B. Leftih, a drugą część miała kobitka wysłać następnego dnia, a tu ciszaaaaa... co z tym fantem zrobimy? pewnie ma dużo spraw na głowie i kompletnie o Nas zapomniała , może powinniśmy do Niej napisać ? |