| gr p. B. Leftih kolokwium |
| hmmm... dostaliśmy część materiałów dot. kolosa 23.03, od p.B. Leftih, a drugą część miała kobitka wysłać następnego dnia, a tu ciszaaaaa... co z tym fantem zrobimy? pewnie ma dużo spraw na głowie i kompletnie o Nas zapomniała |