gr p. B. Leftih
kolokwium
hmmm...
dostaliśmy część materiałów dot. kolosa 23.03, od p.B. Leftih, a drugą część miała kobitka wysłać następnego dnia, a tu ciszaaaaa...
co z tym fantem zrobimy?
pewnie ma dużo spraw na głowie i kompletnie o Nas zapomniała smutny , może powinniśmy do Niej napisać ?


  PRZEJDŹ NA FORUM