Kliknij tutaj
NOWE POSTY
|
NOWE TEMATY
|
POPULARNE
|
STAT
|
RSS
|
KONTAKT
|
REJESTRACJA
|
Login:
Hasło:
HOME
»
>>> JEZYK ANGIELSKI <<<
»
TROCHE ANGIELSKIEGO NA ROZLUZNIENIE :D
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
Troche angielskiego na rozluznienie :D
maVic
09.02.2009 14:00:32
Grupa:
Administrator
Lokalizacja:
jejkowice/Żory
Posty:
317
#
222683
Od: 2009-2-7
Ilość edycji wpisu:
1
http://www.wykop.pl/ramka/142263/p-is-for-prefix-czyli-jak-anglicy-ucza-sie-polskich-przedrostkow
nie no nie moge z tego...
isia
09.02.2009 18:59:48
Grupa:
Użytkownik
Lokalizacja:
Rybnik-Chwałowice
Posty:
244
#
222852
Od: 2009-2-8
Masz rację! Za....iste!!!!
Dzięki,Marcin! Już wysłałam do znajomych w Anglii,niech się uczą
))
Strona: 1 / 1
strony:
[1]
<< Pierwsza
< Poprzednia
Następna >
Ostatnia >>
HOME
»
>>> JEZYK ANGIELSKI <<<
»
TROCHE ANGIELSKIEGO NA ROZLUZNIENIE :D
Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!
wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo
oraz
promuj się w katalogu
TestHub.pl - opinie, testy, oceny