Pomysly i uwagi na temat Forum
oki więc jestem za nową zakładką...ale nadal myślę że powinno to być razem a nie każdy przedmiot osobno oczko może poczekajmy jeszcze na Wojtka niech się określi jak mu będzie wygodniej co ty na to ?? oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM