Pomysly i uwagi na temat Forum
no a ja mysle, tak: ze jezeli informacje dotyczą konkretnego przedmiotu to niech wlasnie w zakładce o przedmiocie się znajdą, a inne informacje poza przedmiotami, które chce nam przekazac starosta niech będą w zkładce tylko w której on będzie pisał oczko, (można założyć nową np. "tylko od starosty" )


  PRZEJDŹ NA FORUM