| Pomysly i uwagi na temat Forum |
| no a ja mysle, tak: ze jezeli informacje dotyczą konkretnego przedmiotu to niech wlasnie w zakładce o przedmiocie się znajdą, a inne informacje poza przedmiotami, które chce nam przekazac starosta niech będą w zkładce tylko w której on będzie pisał |