Pomysly i uwagi na temat Forum
bo tak sobie myślałam np że informacje na temat forum mogłyby być w zakładce "AKTUALNOSCI", wszelkiego rodzaju wiadomości od Sołtysa w zakładce "INFORMACJE" ,"HYDE PARK"-wszystko i o wszystkim....no a przedmioty ogólnie notatki i inne jakieś sprawy...taka jest moja propozycja...


  PRZEJDŹ NA FORUM